top of page

Ceník

Cena terapie se u mně odvíjí od délky času, během kterého spolu pracujeme. Vždy na začátku setkání je pro mě důležité si promluvit o tom, s čím za mnou přicházíte, o Vašich přáních a očekáváních. Úvodní společné naladění probíhá nad šálkem dobrého čaje. Pokud ke mně přicházíte poprvé, počítejte prosím s úvodní konzultací a terapií v rozsahu 1,5h, dále se časově domluvíme dle Vašich preferencí. Pokud Vás nic výrazného netrápí a rádi byste si dopřáli masáž, je možné se objednat napoprvé i pouze na 1h.  

Aplikace kineziotapu v rámci terapie zdarma.

Nově se tvoří spolupráce s nadačním fondem Solithera a benefitovými systémy Benefit Plus a Sodexo. Jakmile spolupráce začne platit, napíši Vám zde přesné datum a více o daných projektech. Nespolupracuji s žádnou zdravotní pojišťovnou. 

Storno podmínky: Prosím, informujte mě o Vaší absenci včas. Omluva a změna termínu je možná zdarma nejméně 24h předem. Stane-li se, že se omluvíte z termínu méně než 24h předem, účtuji si za vyhrazený čas storno poplatek ve výši 70% z ceny domluvené délky terapie. Pokud se na termín nedostavíte a neomluvíte se, storno poplatek bude činit 100% ceny terapie. 

Pozn.: Pro výjimečné a náhlé situace mám pochopení a proto

 nabízím možnost využít 2x do roka symbolický storno poplatek 300 Kč pro ty,

kteří se z vážných, náhlých důvodů nestačí omluvit do 24h předem.

Pokud jste v materiální nouzi, napište mi a na cenách terapií se domluvíme individuálně . 

Děkuji za pochopení a respekt. Srdečně, Kristýna.

1 200 Kč

60 min

1 700 Kč

90 min

2 200 Kč

120 min

Dárkové poukazy ráda vystavím kdykoli během roku. Platnost půl roku od data vydání. 

Aromaterapeutická inhalační tyčinka Nasoterapia (výběr vlastní směsi 100% éterických olejů)              250 Kč  

Návrh bez názvu.png
bottom of page